סורבת על ידי הבנק לקבלת משכנתא?

יש לנו הצלחה של 90% למסורבי בנקים ✔️

יש לנו פתרונות בבנקים, חברות הביטוח והגופים החוץ בנקאיים ✔️ 

יש לנו פתרונות לתשלום הפטר, פושטי רגל, הוצאות לפועל, הגבלות✔️

תקבל  ליווי אישי ע"י מומחי מסורבי משכנתא ✔️

נטפל במקומך בכל הבירוקרטיות עד לקבלת הכסף ✔️

הקשרים שלנו עם כל הגופים הפיננסיים בארץ, זה היתרון שלך ✔️

לאור מחירי הנדל"ן הגבוהים בישראל, אנשים רבים מקרב הציבור, המעוניינים לרכוש נכס מגורים כלשהו שיהיה בבעלותם, זקוקים, לשם כך, לפנות לבנק ולבקש שיאשר להם הלוואת משכנתא. כאשר הבנקים בוחנים את ההחלטה האם לאשר ללקוח את המשכנתא או לסרב לבקשה, הם מביאים בחשבון מגוון גורמים, יחד עם שיקולים פנימיים אחרים. כך לדוגמה, סכום ההלוואה הנדרש, גיל הלקוחות, מצבם התעסוקתי, רמת השתכרות, טיב הנכס המשועבד, כושר ההחזר הכספי, מיהם הערבים להלוואה ועוד. מאחר והבנקים הם גופים פיננסיים הפועלים למטרות עשיית רווח, יש להם את הזכות החוקית לסרב לבקשות משכנתא, אשראי או הלוואות אחרות, מהסיבות שלהם, ללא חובה לנמק את ההחלטה.

במציאות של היום, בעקבות הפיקוח הקפדני החל על מתן הלוואות בכלל ועל משכנתאות לדיור בפרט, הבנקים דוחים כמות גדולה של בקשות לקבלת משכנתא. זאת, כאשר מבחינתם לאור הנתונים הפיננסיים של הלקוחות, הם מהווים סיכון בפירעון תשלומי המשכנתא. המדובר בבעיות כלכליות שונות, כגון חשבונות בנק מעוקלים, אי עמידה בתשלומים והחזרי חובות, תיקי הוצאה לפועל פתוחים, הליכי פשיטת רגל ועוד.

מכאן, אנשים רבים אשר הבנק דוחה את בקשתם לקבל הלוואת משכנתא, הופכים לפתע להיות מסורבי משכנתא ועומדים בפני סיטואציה מורכבת, מתסכלת ולא נעימה כלל וכלל. על כן, במצב זה מומלץ לפנות, כמה שיותר מוקדם, לקבלת ייעוץ משכנתאות מקצועי אצל ישרים המומחים בתחום. זוהי הדרך הטובה, והמהירה ביותר, באמצעותה תוכלו למצות בצורה מקצועית, מלאה ויסודית את כל הפתרונות האפשריים למצב בו הנכם נמצאים.

מהן הסיבות האפשריות לסירוב משכנתא?

-גיל ורמת הכנסה: אנשים בעלי יכולת החזר נמוכה של התשלומים או כאלה שמקור הפרנסה שלהם אינו קבוע. הבנקים גם מסתכלים על גיל הלקוחות ונוטים לא לאשר בקשות בגילאים מבוגרים, בשל החשש מפני פטירה לפני סיום תקופת ההלוואה.

-בחינת התנהלות מול הבנק: במידה ובשנים שקדמו לבקשת המשכנתא חוויתם בעיות כלשהן בבנק, בהן הטלת הגבלות על החשבון, חזרו לכם שיקים או אי כיבודים אחרים בחשבון, זה יכול לגרום כעת לסירוב ההלוואה מהבנק.

-בעיות בנכס המשועבד: במקרים בהם מתגלות בעיות משפטיות או רישומיות שונות לגבי הנכס אותו משעבדים, זה עשוי להוביל לכך שהבנק ידחה את הבקשה למשכנתא. כך לדוגמה, בשל הטלת עיקולים או שעבודים על הנכס לטובת צדדים שלישיים, חריגות בנייה, שימושים חורגים שנעשו בנכס, רישום לא תקין ברשות מקרקעי ישראל ובלשכת רישום מקרקעין, בנייה לא מאושרת וכן הלאה.

-היסטוריית אשראי שלילית: לקוחות שיש נגדם תיקים פתוחים בהוצאה לפועל, נמצאים בהליך כינוס נכסים או פשיטת רגל, לקוחות מוגבלים או כאלה שחורגים ממסגרת האשראי, כאלה שמאחרים בהחזרי חובות ותשלומים ולקוחות שכל ההתנהלות הכלכלית שלהם אינה תקינה. כל הנתונים מרוכזים אצל חברת BDI  הרושמת ללקוח רישום שלילי. לפני שהבנק מחליט לתת משכנתא הוא מקבל את המידע מחברת BDI כאשר רישום שלילי מפחית מאוד את הסיכויים שהבנק יאשר את המשכנתא.

-יחס החזר ההלוואה: לפי הוראה מפורשת שהוציא בנק ישראל, הבנקים והגופים הפיננסיים בוחנים את החזר התשלומים העתידי של הלקוחות, רק על סמך הכנסות מדווחות. לפיכך, במידה שבחשבון הבנק מופיעות הכנסות חד פעמיות או הפקדות של כסף בלי אישורים ואסמכתאות, הבנק אינו יכול להשתמש בהן לצורך הערכה וחישוב ההחזרים החודשיים של בקשת המשכנתא שלכם.

-בעיות בערבים או בנכס המיועד למשכנתא: אם הערבים שלכם לא עומדים בתנאים או אם יש בעיות בנכס עצמו, הבנק עשוי לסרב.

מסורב משכנתא? אז מה ניתן לעשות

דבר ראשון, לא להתייאש ובטח שלא לוותר. חשוב לדעת, שגם אם עכשיו הבנק מסרב לתת לכם משכנתא, זה לא סוף הדרך ויש מגוון פתרונות להתמודד עם הסיטואציה. דבר שני, חשוב לפנות בהקדם האפשרי לקבלת ייעוץ מאנשי מקצוע המתמחים בתחום. זאת, על מנת להצליח להתנהל בצורה הנכונה והיעילה ביותר מול הבנק ולמצות את כל דרכי הפעולה האפשריות.

כחלק מכך, חשוב לנסות להבין מדוע נדחתה הבקשה והאם הבנק בחן לעומק את מגוון התנאים הקיימים לצורך מתן ההלוואה. כך, ניתן לשנות את סכום ההלוואה המבוקש ו/או את גובה המימון, להוסיף ערבים, בטחונות אחרים, לפנות למוסדות אחרים ועוד.

במקרים של מסורבי משכנתא, דרך נוספת בה ניתן לנקוט, היא לפנות לקבלת מימון חוץ בנקאי. מדובר חברות כרטיסי אשראי, גופים חוץ בנקאיים, מימון ישיר, הלוואה חברתית ועוד. כיום, פועלות בשוק חברות פרטיות חיצוניות, שייתנו לכם הלוואת משכנתא בקלות ובמהירות יחסית, כאשר ניתן לשלב בין הגורמים השונים ולהגיע לסכום המשכנתא הדרוש לכם.

היתרון במימון חוץ בנקאי הוא שאפשר בצורה קלה יותר לקבל את ההלוואה, החברות החיצוניות שמות פחות דגש על ההתנהלות הפיננסית שלכם בעבר ויותר דגש על שעבוד הנכס הספציפי והשווי שלו. בחלק מהמקומות יכולה להיות דרישה להבאת ערבים או סוג של שותף למשכנתא.

החשיבות של קבלת ייעוץ משכנתא מקצועי

קבלת שירותי ייעוץ איכותיים ומקצועיים מאנשי מקצוע המתמחים בטיפול במקרים שונים של מסורבי משכנתא, מגדילה את הסיכויים שלכם לקבל בסופו של יום, את הלוואת המשכנתא הרצויה. זהו צעד חשוב שיכול לשנות להפוך את הקערה על פיה ולהבדיל בינכם לבין מסורבי משכנתא אחרים, הפונים לבנק פעם נוספת בצורה עצמאית. זאת, מאחר ולאנשי המקצוע העוסקים בתחום בצורה שוטפת, יש את הידע, הניסיון המעשי והכלים, הדרושים בכדי להבטיח שתקבלו את הלוואת המשכנתא לה אתם זקוקים.

חשוב לציין, כי קיימות היום דרכים שונות להשגת מימון למשכנתא ולכן חשוב לבחון לעומק וביסודיות את הזכויות שלכם ואת כלל הנסיבות, על מנת להבין איך הכי נכון להתנהל ומה ניתן לדרוש. כאשר אתם מקבלים הכוונה וליווי מקצועי, אתם חוסכים לעצמכם את הזמן היקר, הטרחה והאנרגיה הכרוכים בשינוי ההחלטה וההתרוצצות בין גופים ומוסדות פיננסיים שונים. כמו כן, מאחר ומדובר על הלוואה לשנים ארוכות, אתם מבטיחים לעצמכם שתקבלו את התנאים הטובים ביותר שניתן, בנסיבות המקרה.

אם אתם נמנים בקרב ציבור הלקוחות שהבנק סירב להם לקחת הלוואת משכנתא (מסורבי משכנתא), חשוב שתדעו שלמרות חוסר הנוחות, אי הנעימות ועוגמת הנפש הרבה שנגרמה לכם, המצב לא אבוד ויש לנו פתרונות בשבילכם. לצוות היועצים האיכותי והמיומן שלנו, יש ניסיון וקשרים של שנים רבות עם כל הבנקים למשכנתאות ואנו יודעים איך להתנהל בצורה הנכונה והמתאימה ביותר, לפי הנסיבות הספציפיות של המקרה.

פתרונות למסורבי משכנתא שתמצא במשרדינו :

1. ניסיון רב שנים וקשרים מצוינים

עם ניסיון רב שנים בתחום, ישרים פיתחו קשרים חזקים עם הבנקים, חברות הביטוח והגופים החוץ-בנקאיים. קשרים אלו מאפשרים לנו למצוא פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח, גם במקרים שבהם הבנק סירב.

2. ייעוץ משכנתאות אישי ומותאם

אנחנו מציעים ייעוץ משכנתאות אישי שמותאם לצרכים ולמצב הפיננסי שלכם. אנחנו נבצע ניתוח מעמיק של המצב הכלכלי שלכם ונציע פתרונות שמתאימים במיוחד לכם. המטרה שלנו היא לעזור לכם לקבל את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר.

3. בחינת מקורות מימון חלופיים

במידה והבנק סירב, ישנם גופים חוץ-בנקאיים המספקים משכנתאות למסורבים. אנו נעבוד עם הגופים הללו כדי למצוא את הפתרון המתאים לכם, בין אם מדובר בחברות ביטוח, קרנות פרטיות או מוסדות פיננסיים אחרים.

4. שיפור דירוג האשראי

אם סיבת הסירוב נובעת מהיסטוריית אשראי לקויה, נלווה אתכם בתהליך של שיפור דירוג האשראי. נציע טיפים וכלים לניהול חכם של האשראי שלכם, כך שתוכלו להגיש בקשה מחודשת עם סיכויים טובים יותר לקבלה.

פתרונות נוספים שיש במשרדינו למסורבי משכנתא:

  • משכנתא לפושטי רגל
  • משכנתא לתשלום הפטר
  •  לקוחות מוגבלים
  • מסורבים עם החזרות צ'קים בחשבונות
  • מסורבי משכנתא עם בעית יחס החזר לבנק
  • לקוחות שיש להם עומס חוב גדול עקב הלוואות מרובות
  • תהליך הגשת בקשה מחודשת

1. הכנת כל המסמכים הנדרשים

הכנת כל המסמכים הנדרשים היא שלב חשוב בתהליך. המסמכים כוללים דוחות הכנסה, דוחות אשראי, מסמכים על הנכס ועוד. אנחנו נסייע לכם בהכנת כל המסמכים בצורה מקצועית.

2. הצגת הבקשה בצורה מקצועית

הצגת הבקשה בצורה מקצועית יכולה לעשות את ההבדל בין סירוב לאישור. נוודא שהבקשה מוצגת בצורה משכנעת ומקצועית, עם כל המסמכים הנדרשים.

3. משא ומתן עם הגורמים השונים

אם יש צורך במשא ומתן עם הבנק או הגורמים החוץ-בנקאיים, אנחנו כאן כדי לסייע לכם. נלווה אתכם בכל שלב במשא ומתן על מנת להשיג את התנאים הטובים ביותר.


למה לבחור בישרים משכנתאות?

ניסיון ומקצועיות: שנים של ניסיון בתחום המשכנתאות

קשרים רחבים: קשרים מצוינים עם הבנקים, חברות הביטוח והגופים החוץ-בנקאיים

שירות אישי ומותאם: ייעוץ משכנתאות אישי ומותאם לצרכים שלכם

פתרונות יצירתיים: מציאת פתרונות גם במקרים מורכבים

אם סורבתם לקבלת משכנתא מהבנק, אין סיבה להתייאש. ישרים משכנתאות כאן כדי לעזור לכם למצוא את הפתרון המתאים וללוות אתכם בכל שלב בתהליך. עם ניסיון של שנים, קשרים חזקים ושירות אישי ומקצועי, אנחנו בטוחים שנוכל לעזור לכם להשיג את המשכנתא שאתם צריכים.

ראשית גיל הוא רק מספר(-: אבל בכל זאת..

משכנתאות, הן הלוואות לטווח הארוך כאשר טווח ההלוואה הוא בין 15-20 שנה ואפילו יותר. אנשים צעירים כגון זוגות צעירים, אשר מעוניינים לרכוש דירה או בית, הבנק יפרגן להם יותר, אך כאשר מדובר על משכנתא למבוגרים, הסיכון הוא רב יותר.

יש לדעת שאין צורך להתייאש היות ושוק האשראי מגוון וניתן גם בגילאי 60+. הבנקים במקרה זה, בודקים אם קיים נכס ללווה המבוגר אשר ניתן יהיה לשעבדו לבנק. אם אדם מבוגר עדיין מתפרנס למחייתו בגיל זה, הבנק גם יבוא לקראתו ויאפשר לו ליטול משכנתא.

מבוגרים רבים נוטלים משכנתא, על מנת לעזור לילדיהם לרכוש דירה. בדר"כ חסר לילד את הסכום הראשוני של 25% משווי הדירה כדי לקחת משכנתא ראשונה, וע"י כך נותנים דחיפה גדולה לילד להתקדם.

למעשה משכנתא למבוגרים נקראת גם משכנתא פנסיונית ולאחרונה אנו יותר שומעים מושג זה. לרוב מבוגרים שמעוניינים במשכנתא, אינם רוצים לפנות לילדיהם על מנת לבקש מהם עזרה והם יעדיפו ליטול משכנתא מהבנק שמיועדת לגיל השלישי שהיא מגילאי 60 ומעלה.משכנתא זו, מתאימה למי שהוא גיל השלישי ויש לו נכס לשעבד לבנק. גם בגיל זה, אם נשארה לאנשים מבוגרים יתרת משכנתא שהיא נמוכה, הם עדיין יכולים לשעבד את הנכס שברשותם ולהחליף משכנתא רגילה במשכנתא הפוכה.

* אין חובה לקבל הלוואה

** קבלת ההלוואה, ההחזרים והריבית נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה המממנת ולחברה אין אפשרות להשפיע על האמור.

*** אי עמידה בהחזר ההלוואה עלולה להוביל לגביית ריבית בגין פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

**** מתן האשראי כפוף לאישור בלעדי של החברה המנהלת.

השאירו פרטים

בקשתך התקבלה בהצלחה!
אופס.. משהו השתבש. אנא נסה שוב

נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי
יש לכם גם את הוואטסאפ שלנו כאן, אז אתם לא צריכים לחכות.