עבור רבים מהישראלים דירה היא הנכס היקר ביותר שלהם, ועל כן חשוב שתהיו מבוטחים ומכוסים במקרים של תרחישים אפשריים כגון שריפה, הצפה, פריצה, נזקי טבע ועוד. בנוסף, כבעלי דירה אתם האחראים לשלומם לא רק שלכם בני הבית, אלא גם של המבקרים בו – בעלי מקצוע, אורחים, שליחים וכיוצא בזאת, כך שביטוח כזה שווה שקט נפשי.

מה אנחנו בישרים מציעים לכם בביטוח דירה?

ביטוח מקיף

ביטוח רחב זה מורכב מביטוח מבנה ומביטוח תכולה ומעניק לכם כיסוי במקרים שבהם נוצר נזק לנכס או לתכולתו כתוצאה משריפה, פיצוץ בלוני גז, תופעות טבע (למעט רעידת אדמה) או התמוטטות, כולל נזקים לצד ג’. לביטוח זה ניתן להוסיף הרחבות נקודתיות על פי הצרכים שלכם, כמפורט.

הרחבות לביטוח – על פי הצורך הייחודי שלכם

בעלות חודשית לא גבוהה תוכלו להיות רגועים ולדעת שאתם ערוכים לכל תרחיש:

ביטוח כל הסיכונים

ביטוח כל הסיכונים – כשמו כן הוא: ביטוח שמכסה את מירב הסיכונים אשר אינם מבוטחים בביטוח התכולה הרגיל. לדוגמה: ביטוח זה כולל הגנה מפני סיכונים של גניבה או פגיעה בחפצי ערך ותכשיטים כגון שעונים, תכשיטים, חפצי אמנות, מצלמות, כלי זהב ואוספים, זאת בכפוף להערכת שמאי אשר נדאג לה מבעוד מועד.

ביטוח מפני רעידת אדמה

סעיף ביטוח זה מספק הגנה מפני נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מרעידת אדמה. זוהי הרחבה מומלצת לאור ההערכות כי רעידת אדמה תפקוד את אזורנו בשנים הקרובות.

ביטוח לנזקי צנרת

סעיף ביטוחי המכסה את עלויות תיקון הנזק במקרים של נזקי צנרת או מים, וכולל פיצוי במקרה שבו נגרם נזק לרכוש בדירה כתוצאה מהפגיעה. כמו כן, במקרה של נזק יגיע אליכם ספק שירות מטעמנו לטפל בנזק. קיימת גם אפשרות לקבוע בפוליסה מראש את האפשרות להשתמש בשירותיו של שרברב פרטי על פי בחירתכם.

ביטוח למוצרי חשמל

סעיף ביטוחי זה מכסה את עלויות התיקון של מכשירי החשמל המתקלקלים מעת לעת ומעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מהימנים שיספקו לכם שירות מקצועי ומהיר. בין המכשירים שניתן לבטח: מזגן, מכונת כביסה, מקרר, נגן DVD, מקפיא, מיקרוגל, תנור אפייה, טלוויזיות LCD/פלזמה ומסכי מחשב.

השאירו פרטים

בקשתך התקבלה בהצלחה!
אופס.. משהו השתבש. אנא נסה שוב

נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי
יש לכם גם את הוואטסאפ שלנו כאן, אז אתם לא צריכים לחכות.