כיום כמעט לכל אחד מאיתנו יש רכב (או כמה, אם מדובר במשפחה), והוא מספק עבורנו צורך חיוני – להגיע ממקום למקום. הרכבים שלנו הם על פי רוב אחד מהנכסים היקרים ביותר שלנו, והם גם חשופים לפגיעות רבות כגון תאונות דרכים, פריצות, גניבות, פגיעה בצד שלישי ועוד מקרים שנושאים משמעויות כלכליות רבות. מסיבות אלה חשוב שנבטח את רכבנו כדי שנהיה מוכנים לכל תרחיש. סעו בזהירות!


בואו נעשה סדר בביטוחים

קיימים שלושה סוגים של ביטוח רכב:


ביטוח חובה

ביטוח חובה – כל רכב מנועי הנוסע בישראל חייב להחזיק בביטוח זה, על פי פקודת ביטוח רכב מנועי משנת 1970. ביטוח זה מכסה נזקי גוף והוצאות רפואיות עבור נהג הרכב עצמו, הנוסעים בו וכל אדם אחר שנפגע כתוצאה מתאונה שבה רכבכם היה מעורב (למשל, הולך רגל או נהג של רכב אחר). חשוב לדעת שביטוח מינימלי זה לא מכסה נזקי רכוש לרכב שלכם, לרכבו של מעורב נוסף בתאונה או נזקים שנגרמו לסביבה, כך שבמידה שאתם גרמתם לתאונה עלויות התיקון יחולו עליכם.


ביטוח צד ג' (צד שלישי)

ביטוח רשות שמעניק כיסוי ביטוחי לנזק שגרם הרכב שלכם לצד שלישי בלבד. לדוגמה, אם כתוצאה מתאונה שנגרמה באשמתכם ניזוק רכב או רכוש של אדם אחר. ביטוח זה אינו מכסה נזקים שעשויים להיגרם לרכב שלכם. זהו ביטוח חשוב, שכן ייתכן תרחיש שבו אתם פוגעים במכונית יקרה. עלות תיקון של מכונית כזו יכולה להגיע להוצאה לא צפויה של עשרות אלפי שקלים. בעלות חודשית לא גבוהה תוכלו להיות רגועים שבמקרה כזה, חברת הביטוח תישא בהוצאות.


ביטוח מקיף

ביטוח רשות רחב שייתרונו בכך שהוא מספק לכם שקט נפשי אל מול שורה של מצבים בהם עלול להיגרם לרכבכם (ו/או לצד שלישי) נזק כתוצאה מתאונת דרכים, גניבה, נזקי אש ועוד. זהו פתרון מקיף שמביא בחשבון שורה של מצבים שעלולים לצוץ כאשר אתם מתיישבים מאחורי ההגה. לביטוח זה גם ניתן לרכוש הרחבות שונות, למשל:


ביטוח שמשות

שמשות הרכב נפגעות לעיתים קרובות במקרים של תאונה או פריצה. הרחבת כיסוי לשמשות מבטיחה שהשמשה תתוקן ללא השתתפות עצמית שלכם.

ביטוח גרירה

במידה שהרכב שלכם צריך להגיע למוסך ואין באפשרותכם לנסוע בו באופן עצמאי – גרירת הרכב תבוצע מיידית וללא כל תשלום מצדכם.

השאירו פרטים

בקשתך התקבלה בהצלחה!
אופס.. משהו השתבש. אנא נסה שוב

נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי
יש לכם גם את הוואטסאפ שלנו כאן, אז אתם לא צריכים לחכות.